Formy płatności

 

Płatności

 

Lovely Baskets udostępnia następujące rodzaje płatności: 

 

Przelew online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

PayU–  realizacja transakcji w trybie online. Klient za pomocą serwisu PayU zostanie przekierowany na stronę swojego banku. Serwis automatycznie uzupełni  dane do przelewu. O statusie płatności zarówno Klient, jak i sklep informowany jest w ciągu kilku minut, co maksymalnie skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia. Szybkie płatności online umożliwiają wybór metody:

Blue Media - Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.

- szybki przelew online

- płatność kartą Visa

- płatność kartą Mastercard  

Przelew tradycyjny

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Wybór tej formy płatności pozwala na realizację zapłaty w dowolnym terminie  nie przekraczającym 4 dni od daty złożenia zamówienia. Czas realizacji  może zostać nieznacznie wydłużony z uwagi na to, iż zaksięgowanie następuje z reguły dzień po płatności i od tego dnia będzie liczony czas realizacji zamówienia. Po przesłaniu potwierdzenia zapłaty drogą e-mail, przesyłka zostanie szybciej zrealizowana. 

Santander Bank Polska S.A.

Nr konta bankowego : 22 1090 2415 0000 0001 4205 1528

 Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia

 

Raty PayU 

Umowa o Pożyczkę 0% zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO: 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Dla Pożyczki 0% dostępne są następujące okresy spłaty: 3, 5, 6 lub 10 miesięcznych rat. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Regulamin Pożyczki 0% w ramach Rat PayU dostępny jest tutaj.

Raty Alior

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium