O Nas

Nasza historia

 

Naszym marzeniem jest proponowanie na polskim  rynku produktów pomagających odmieniać miejsca w których żyjemy, szczególnie kochamy, w których przebywamy i spędzamy najprzyjemniejsze chwile. 

Nie bez powodu w nazwie naszej firmy umieściliśmy słowo LOVELY, ponieważ do PIĘKNYCH produktów, które oferujemy podchodzimy z miłością oraz najwyższą dbałością.

Nasze motto to:

„WHAT I LOVE MOST ABOUT MY HOME IS WHO I SHARE IT WITH”

Mamy na myśli nie tylko piękne wnętrza domów i ogrodów ale atmosferę, którą tworzą.  Piękne dodatki oraz meble  kreują nasze najbliższe otoczenie, którym chcemy dzielić się z najbiższymi.    

Przy wyborze proponowanych przez nas marek kierowaliśmy się przede wszystkim wizją ekologicznego podejścia do produkcji,  po przez korzystanie z  materiałów po recyclingu,

materiałów odnawialnych,  nie mających negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Proponujemy produkty  zgodne z najnowszymi trendami, aktualnym światowym designem oraz naszymi pomysłami, które zbudują wspaniałą atmosferę w domu oraz ogrodzie.

Nasz sklep powstał z myślą o klientach, którzy kochają piękne wnętrza, najwyższy standard,  oraz chętnie poznają oferowane przez nas marki produktów. 

 

Spełniaj z nami swoje marzenia :)

Lovely Baskets

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl